Açık Lise – AOL WhatsApp Kanalı açıldı

admin
Eylül 21, 2023
94 views

Bünyesinde Instagram, Facebook ve Messenger’ı da bulunduran Meta, haberleşme platformu WhatsApp üzerinde Kanal isimli hizmetini kullanıma açtı. Açık Lise – AOL, WhatsApp Kanalı açtı. Açık lise’yi takip ederek açık öğretim lisesi adına tüm bilgilere anında erişebilirsiniz.

WhatsApp Kanallar, Türkiye’de de hizmet vermeye başladı… Açık öğretim lisesi adına tüm bilgileri takip edebileceğiniz bu platformda Açık lise aol whatsapp de hesap açtı.

Kişisel mesajlaşmaların aksine, WhatsApp kanallarda, kullanıcılar gönderilen mesaj ve linklere cevap yazamıyor fakat emoji kullanarak tepki gösterebiliyor ve en çok etkileşim alan paylaşımları görebiliyor.

NASIL ABONE OLABİLİRSİNİZ?

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.

Eğer bu yazıyı masaüstü bilgisayarınızdan okuyorsanız, aşağıdaki QR kodu tarayarak linke ulaşabilirsiniz. Bu link sizi kanala yönlendirecek.

Eğer WhatsApp hesabınızda Kanallar’ı göremiyorsanız, uygulamanızı güncelleyin.

Aol açık lise whatsapp’nin kanalına katıldıktan sonra bildirimleri almak için ekranın üzerindeki çan işaretini tıklayın. Bunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kanallar, “Güncellemeler” ekranının altında yer alırken, iPhone’larda bu bölüm Sohbetler, Topluluklar, Aramalar, Ayarlar kısmının yer aldığı en altta bulunuyor. Android telefonlarda ise ekranın üzerinde görülüyor.

TELEFONUNUZ GÖZÜKMEYECEK

Açık öğretim lisesi whatsapp kanalını takip ederseniz, hesabı yöneten adminin iletişim bilgilerine erişemeyeceğiniz gibi güvenlik gerekçeleriyle sizin iletişim bilgileriniz de kimseyle paylaşılmayacak.

WhatsApp Kanal’daki mesajlar 30 gün saklı tutulduktan sonra silinecek.

Meta, Kanalları ilk olarak Haziran ayında duyurmuş ve Singapur ve Kolombiya’da denemelere başlamıştı. Geçen hafta ise Türkiye’nin de dahil olduğu 150 ülkede kullanıma açmıştı.

‎WhatsApp’ta Açık Lise kanalını takip edin:

https://whatsapp.com/channel/0029VaA6kDf96H4KIsoM8M0K

Açık Lise 3. Dönem Sınav Tarihi
20 – 21 Temmuz 2024
SPONSOR