aol çıkmış sorular

admin
Ocak 15, 2020

www.aciklisetestcoz.com sitesinde yenilen içerikler ile açık öğretim lisesi için en büyük online test çözme sitesi olarak biliniyor. Aol çıkmış sorular a yer verilen internet sitesinde aol çıkmış sorular 2019 pdf formatları şeklinde de indirebilirsiniz. Tüm geçmiş dönemlere ait açık lise çıkmış soruları sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.
Aol çıkmış sorular da AKAİD ALMANCA BİYOLOJİ ÇAĞDAŞ TÜRK DÜNYA TARİHİ COĞRAFYA DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EKONOMİ FELSEFE FIKIH FİZİK GİRİŞİMCİLİK HZ. MUHAMMED`İN HAYATI İNGİLİZCE İSLAM KÜLTÜR VE MEDENİYETİ İŞLETME KARŞILAŞTİRMALI DİNLER TARİHİ KELAM KİMYA MANTIK MATEMATİK OSMANLI TÜRKÇESİ PSİKOLOJİ SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ SANAT TARİHİ SİYER SOSYOLOJİ T.C. İNKILAP TARİHİ TARİH TEMEL DİNİ BİLGİLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI derslerine ait çıkmış sorular yer alıyor. Bu derslerin sorularını açık lise test çöz sitemizde online olarak çözebilirsiniz.

Aol çıkmış sorulara ulaşmak çok kolay burada yapmanız gereken sadece bilgisayar ile giriş yapan kullanıcılarımızın sağ taraf da ders listesinde yer alan dersin üzerine tıklayarak o derse ait geçmiş yıl ve dönemlere ait soruları görecektir. Son olarak ta çözmek istediği dönem ve yılı seçmesi ile sınavı online olarak çözebilir.

Aol çıkmış sorular sayfasına hoş geldiniz.

Bir önceki yazımız olan Açık Lise Hangi Derslerden Sınava Gireceğim? başlıklı makalemizde açık lise, açık lise çıkmış sorular ve açık lise sınav soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

Açık Lise 1. Dönem Sınavı
5 - 6 ARALIK 2020