Açık Lise çıkmış sorular

admin
Ocak 15, 2020

Açık Lise çıkmış sorular artık bir kategori altında toplandı “aol çıkmış sorular” kategorisi üzerinden artık sorulara ulaşabilirsiniz. Açık Lise çıkmış sorular sayfasında tüm derslerin listesi yer alıyor. Burada yapmanız gereken “Aol çıkmış sorular” kategorisinde listelenen dersin üzerine tıklamanız ile açılan sayfada seçmiş olduğunuz derse ait dönem ve yılını belirten ibareler ile karşılaşırsınız. Çözmek istediğiniz dersin dönem ve yılını seçtiğinizde o döneme ait 20 soru ile karşılaşırsınız.

Aol çıkmış sorular 2019 pdf formatlarında sınav sorularınıda telefon tablet ve bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Dosyalar sayfasında sadece açık lise çıkmış soruları 2019 pdf dosyası yer almıyor, aol çıkmış sorular 2020 pdf dosyalarıda yer alıyor. Buradan pdf formatında çıkmış soruları indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Açık Lise okuyup Üniversite sınavına girecekler dikkat. başlıklı makalemizde açık lise, açık lise çıkmış sorular ve açık lise sınav soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

Açık Lise 1. Dönem Sınavı
5 - 6 ARALIK 2020