Açık Öğretim Lisesi Sinav Sorulari Çözebileceğiniz site ve uygulamalar.

admin
Ocak 29, 2023
11 views

Açık Öğretim Lisesi, mesleki açık lise ve imamhatip açık lise okuyan öğrenciler sınavlara çalışmak için derslere ait kaynak arıyor. Bir çok öğrenci açık lise sınavlarına nereden çalışılması gerektiğini bilmiyor. Bu yüzden sınavlara çalışmak için aradıkları tüm materyalleri sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bazı derslerinde hocalar tarafından hazırlanmış oldukları ders özetlerine yer veriliyor. Bunlar içinde akaid, tarih, Türk Dili ve Edebiyatı ve bir kaç dersin özetine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Konu özetlerini öğrenciler için gerekli tüm detaylara yer veriliyor. Aol ders özetlerini okuyarak sinavlarda ekstra olarak puan kazanabilirsiniz.

Açık lisede çıkmış sinav sorularına bazı internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Google de açık lise çıkmış sinav sorulari kelimelerini arayarak bu sitelere çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamalar olarakda yayınlanan android ve ios uygulamaları bulunuyor. Bir çok öğrenci açık lise sınavlarına bu uygulamalardan geçmiş dönem sınav sorularına çalışarak sınavlara giriş yapıyor.

Tüm aol derslerinin çıkmış sinav sorularına ulaşabileceğiniz uygulamalara açık lise çıkmış sorular uygulaması olarak Google de arama yaparak ios ve Android telefonlarına ücretsiz olarak indirip çıkmış sinav sorularını çözersiniz.

Açık Lise 2. Dönem Sınav Tarihi
16 Mart 2024 - 17 Mart 2024
SPONSOR